32 206 88 00

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ryszard Górkiewicz

W 2012 roku z wyróżnieniem ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny. Od tej pory nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych konferencjach. Jego głównym zainteresowaniem jest implantologia – dziedzina stomatologii, która pozwala przywrócić Pacjentom dawny komfort życia. Doktor Ryszard jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz International Congress of Oral Implantologists.

W swojej pracy zawsze dba o precyzję wszystkich procedur i najwyższe standardy jakości. Stawia na kompleksowe leczenie oraz wszechstronną diagnostykę. Jego filozofia leczenia opiera się na zasadzie minimalnej inwazyjności. Wiedza i doświadczenia w połączeniu z zaawansowanymi technikami i najnowocześniejszym sprzętem pozwalają mu osiągać doskonałe rezultaty, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Doktor Ryszard charakteryzuje się cierpliwością, profesjonalizmem i opanowaniem. Jest ekspertem w bezbolesnym leczeniu i zawsze stwarza bezstresową atmosferę, dlatego z powodzeniem niesie pomoc nawet osobom cierpiącym na dentofobię.

Poza pracą najważniejsza dla niego jest rodzina i czas spędzony z najbliższymi. Uwielbia także podróże, naukę języków obcych oraz sport.