32 206 88 00

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Joanna Górkiewicz

W 2011 roku ukończyła studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Doktor Joanna jest nie tylko absolwentką wielu kursów i konferencji z zakresu leczenia wad zgryzu i stomatologii, ale także jest w trakcie specjalizacji, którą odbywa w Gdańsku.

W Dentim Clinic zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Od dziecka marzyła, aby leczyć ortodontycznie dzieci i dorosłych, przywracając im zdrowy i piękny uśmiech. Jej szczególnym zainteresowaniem zawodowym jest leczenie bezekstrakcyjne, czyli korekcja wad zgryzu bez usuwania zdrowych zębów, a także ortodoncja nakładkowa systemem Invisalign, która pozwala leczyć w dyskretny sposób z wykorzystaniem najnowszych technologii cyfrowych.

Doktor Joanna charakteryzuje się opanowaniem i profesjonalizmem. Jest bardzo empatyczna w stosunku do Pacjentów i zawsze dba o to, by efekt końcowy był zgodny z ich oczekiwaniami.

Prywatnie młoda mama, koneserka dobrego kina i miłośniczka ekscytujących podróży. Ukończyła szkołę muzyczną, w której uczyła się grać na skrzypcach i pianinie.