32 206 88 00

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Tomasz Łukasik

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, następnie odbył staż w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie chirurgii i implantologii uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach. Członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active Dentist. W Dentim Clinic zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. W 2020 roku wydał książkę pt. ,,Uśmiechnij się”, w której można znaleźć bardzo dużo wartościowej wiedzy o leczeniu stomatologicznym i profilaktyce jamy ustnej.

W wolnych chwilach interesuje się informatyką, uwielbia podróżować i uprawiać sport, zdobywca Korony Maratonów Polskich, trenuje kalistenikę.

Dowiedz się więcej o naszym ekspercie

Odwiedź niezależne portale branżowe (klikając w loga poniżej), przeczytaj porady eksperta, poznaj opinie dotychczasowych pacjentów.

abczdrowie znanylekarz

Sprawdź certyfikaty naszego eksperta

Kliknij w poniższą galerię, aby poznać zdobyte wykształcenie, odbyte kursy i staże podyplomowe.